भदौ ३१ पाल्पा – एक विद्यालयका प्रधानाध्यापकलाई कुटपिट गर्ने ४ जना पक्राउ परेका छन।

पक्राउ पर्नेमा पाल्पा माथागढी गाउँपालिका -५ बस्ने २१ वर्षिय यामबहादुर सारु, साेहि ठाउँका १९ वर्षिय सुन्दर थापा घर्ती मगर, २१ वर्षिय याेगेन्द्र चौहान र २१ वर्षिय पारस रेग्मी रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएको छ।

भदौ २८ गते राति करिब साढे १० बजेतिर उनिहरुले नवलपरासी पश्चिम बर्दघाट नगरपालिका -१० घर भई हाल पाल्पा माथागढी गाउँपालिका -५ दमारमा रहेकाे सृजना प्राथमिक विद्यालयकका प्रधानाध्यापक ५४ वर्षिय हरि प्रसाद न्यौपानेलाई कुटपिट गरेकाे आराेपमा पक्राउ गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरीक्षक वीरेन्द्र थापाले बताए ।

प्रधानाध्यापक न्यौपाने माथि कुटपिट भएको भन्दै आफन्तले प्रहरीमा जाहेरी दिएपछि उनिहरुकाे खाेजिकार्य थालेकाे प्रहरीले पक्राउ गरि जिल्ला अदालतबाट म्याद थपगरि हिरासतमा राखेर अनुसन्धान गरिरहेकाे प्रहरी नायव उपरीक्षक थापाले बताए।

प्रकाशित मिति : २०७९ भाद्र ३१ गते शुक्रवार