बैशाख ३१ गुल्मी – पछिल्लो समय नयाँ भेरियन्ट सहितको कोरोना भाइरसले महामारीको रुप लिदै गएपछि नेपालले पनि अक्सिजनको अभाव जेलिरहोको छ ।

यस्तै अभको जिल्ला बनेको छ गुल्मी, कोभिड संक्रमितलाई उपचार गर्ने ठाउँ र अक्सिजन अभाव हुदा दिनहु हेलिकप्टरबाट बिरामीलाइ काठमाडौं ल्याउनु बाध्यता परेको छ गुल्मी बासिन्दालाई। यस्तो अभाव नहोस् र बिरामीले अकालमा ज्यान गुमाउन नपरोस् भन्ने उदेश्यले पत्रकार महासंघ गुल्मी शाखाले अक्सिजनकाे जाेहाे गर्न अभियान सुरु गरेकाे छ। उक्त अभियानमा सहकार्य जनाउदै श्री गुल्मी रेसुङ्गा युबा क्लब रेसुङ्गा नगरपालिका-०६, गुल्मीले सहयोग महासंघलाई सहयाेग हस्तान्तरण गरेकाेछ ।

जनहितमा जारी सन्देश

अक्सिजनको अभावमा बिरामी मर्न नपरोस भन्ने उद्देश्यले क्लबले करिब रु २५ हजार सहयोग गरेको छ । क्लबको कोषबाट रु. १० हजार र क्लबका पदाधिकारीहरुबाट संकलित रु.१५०१० हजार गरि जम्मा २५,०१०/- रुपैया सहयोग हस्तान्तरण भएको छ । पछिल्लो समय नयाँ भेरियन्ट सहितको कोरोना भाइरसले महामारीको रुप लिदै गएपछि क्लबले उक्त सहयोग गरेको हो । क्लब पदाधिकारी सहयोगीहरुमा कोरियामा कार्यरत गणेश मरासिनीले रु. १० हजार, प्रकाश पौडेलले रु. एक हजार एक, गोकर्ण बरालले रु.एक हजार र प्रकाश अधिकारीले रु. नौ सय उनान्सय सहयोग गर्नुभएको हो । त्यसैगरि बिकाश पुनबाट रु.पाँच सय पाँच र कृष्ण मरासिनीबाट पाँच सय पाँच, पुर्ण बिश्वकर्माबाट पाँच सय र सन्दिप सुनारबाट पाँच सय प्राप्त भएको हो ।

जिल्ला प्रशासन कार्यालय गुल्मीबाट बि सं. २०७३ सालमा प्रमाणपत्र प्राप्त यस क्लबले विभिन्न सामाजिक कार्य गर्दै आएको क्लबका अध्यक्ष गोकर्ण बरालले बताउनु भयो ।त्यस्तै अस्पतालहरुमा देखिएको अक्सिजन अभाब रोक्ने उद्देश्यले क्लबले सहयोग गरेको र सम्पुर्णलाई सक्दो सहयोग गरिदिन समेत अनुरोध गर्नुभयो ।

जनहितमा जारी सन्देश

प्रकाशित मिति : २०७८ बैशाख ३१ गते शुक्रवार