मंसिर ९ दाङ – प्रेस सेन्टर नेपाल लुम्बिनी प्रदेशको दाेस्राे अधिवेशन दाङको भालुबाङमा बिहीबार सम्पन्न भएको छ।

अधिवेशनबाट नयाँ ४१ सदस्यीय प्रदेश कार्यसमिति चयन भएकाे छ। अध्यक्षमा राेल्पाका मानसिंह विश्वकर्मा सर्वसम्मतमा चयन भएका छन। अध्यक्ष विक लुम्बिनी प्रदेश मुख्यमन्त्रीका प्रेस संयाेजक समेत हुन। जसको वरिष्ठ उपाध्यक्ष रुद्रहरि कँवर, खुला उपाध्यक्ष प्रदीप वाग्ले, समावेशी उपाध्यक्ष प्रकाश चौधरी, प्रमुख सचिव भुपेन्द्र ओली, खुला सचिव टीकाराम पोख्रेल, खुला सचिव दिबाकर पोख्रेल, खुला सचिव गणेश पाण्डे, महिला सचिव भावना सुवेदी, जनजाति सचिव गजेन्द्र गुरुङ, दलित सचिवख चिन्ताबहादुर दर्जी, मधेशी सचिव आलम खान, कोषाध्यक्ष मनिष कार्की, लेखा समिति संयोजक शीतल थापा, अनुशासन समिति सदस्य माया केसी चयन भएका छन।

त्यसैगरी प्रदेश सदस्यहरूमा खुविना सुनारीमगर, घनश्याम केसी, ज्ञानेन्द्र शर्मा, टेकम वली र लेखा समिति सदस्यमा विमलराज डाँगी चयन भएका छन।

सम्मेलनकाे अवसरमा लुम्बिनी प्रदेशबाट  प्रेस काउन्सिलका पुर्व अध्यक्ष समेत रहेका नारायणप्रसाद शर्मा, नरेन्द्रजंग पीटर, गाेबिन्द आचार्य, मौसम राेका, अजयदिप शर्मा र चेतलाल कवँरलाई सम्मान गरिएकाे थियाे । सम्मेलनको  नेकपा माओवादी केन्द्रका प्रवक्ता एवं पूर्व सभामुख कृष्णबहादुर महराले उदघाटन गरेका हुन।

प्रकाशित मिति : २०७८ मङ्सिर ९ गते बिहिवार